O firmie

najlepsze publikacje naukowe w języku angielskim

Pomoc naukowo-językowa

Misja Biolingual to przekazywanie wiedzy naukowej w precyzyjny, zwięzły i profesjonalny sposób w języku angielskim.

Specjalizujemy się w korektach, redagowaniu i tłumaczeniu na język angielski prac naukowych z dziedzin biologicznych i medycznych. Niewątpliwie język angielski oraz przekazywanie skomplikowanej wiedzy naukowej w jak najprostszy i sensowny sposób to nasza pasja. Zwięźle, przejrzyście i profesjonalnie przedstawiamy treści i myśli autora. Bez wątpienia tekst napisany w zrozumiały sposób zwiększa zainteresowanie odbiorcy. Dodatkowo przekłada się na szybszą akceptację przez redaktorów i recenzentów podczas procesu przeglądu. 

publikacje naukowe w języku angielskim

W Biolingual rozumiemy
Twoje potrzeby

Lata spędzone na badaniach laboratoryjnych znaczą, że w Biolingual doskonale znamy cały ten proces. Wiemy, że etap pisania manuskryptu nie zawsze i nie dla wszystkich jest tak przyjemny jak same badania. Dodatkowo, aby dzielić się naszymi wynikami z szerokim gronem odbiorców, powinniśmy pisać publikacje naukowe w języku angielskim i umieszczać je w zagranicznych, wysoko indeksowanych, anglojęzycznych czasopismach. Niestety, brak poprawnego, zwięzłego i przejrzystego tekstu naukowego może być zarówno przyczyną jak i skutkiem jej niezrozumienia i w konsekwencji odmowy przyjęcia do publikacji.

Tutaj właśnie z pomocą przychodzi BioLingual.

Zaufaj Biolingual

Dr. Chabowski większość swojego życia spędził w Stanach Zjednoczonych. Tam studiował oraz pracował w szpitalach i laboratoriach, gdzie zdobywał swoją wiedzę naukową i językową. Lata spędzone w środowisku, które ojczyście posługuje się językiem angielskim pozwoliły posiąść i zrozumieć tajniki oraz niuanse zarówno mowy potocznej jaki i tej specjalistycznej. To właśnie na etapie studiów Dr. Chabowski odkrył pasje do pomagania innym w komunikowaniu wiedzy naukowej tak, aby była ona przekazywana nie tylko w profesjonalny, ale i zrozumiały sposób. Dziś uczy i doradza w Biolingual w kwestiach naukowo-językowych tym, którzy takiej pomocy potrzebują.

Dawid Chabowski
Dawid Chabowski, PhDZałożyciel Biolingual

Laureat nagród i wyróżnień naukowych, autor publikacji i prelegent na lokalnych i międzynarodowych konferencji naukowych.

Przykłady naszych publikacji

Publikacje naukowe w języku angielskim w czasopismach naukowych