O firmie

Pomoc naukowo-językowa

Pomoc naukowo-językowa

Misja Biolingual? Przekazywanie wiedzy naukowej w języku angielskim w precyzyjny, zwięzły, a także profesjonalny sposób.

Firma Biolibgual posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie oferowanych usług. Specjalizujemy się w korektach, redagowaniu, a także tłumaczeniu na język angielski tekstów akademickich z dziedzin biologicznych i medycznych. Oferowana przez nas promoc naukowo-językowa gwarantuje najlepsze wyniki w pracy naukowej. Niewątpliwie język angielski, jak też przekazywanie skomplikowanej wiedzy naukowej w jak najprostszy i sensowny sposób to nasza pasja. Krótko, jasno i w sposób zawodowy prezentujemy treści i myśli autora. Niezaprzeczalnie klarowny styl tekstu zwiększa zainteresowanie czytelnika, co dodatkowo przyspiesza akceptację przez redaktorów i recenzentów podczas procesu przeglądu.

publikacje naukowe w języku angielskim i pomoc naukowo-językowa

W Biolingual rozumiemy
Twoje potrzeby językowe

Długoletnie doświadczenie w pracach laboratoryjnych pozwala nam doskonale zrozumieć cały proces badawczy, a także proces pisania prac naukowych. Rozumiemy, że tworzenie manuskryptu nie zawsze jest tak satysfakcjonujące jak same badania, tym bardziej w języku angielskim. Dodatkowo, aby podzielić się swoimi rezultatami z szerokim gronem odbiorców, konieczne jest sięgnięcie po specjalistyczną korektę i redakcję językową. Dopiero wówczas można liczyć na publikację w renomowanych zagranicznych czasopismach o wysokim indeksie. Często zdarza się, że nieprawidłowy, niejasny lub zbyt rozbudowany tekst naukowy może stanowić zarówno przyczynę, jak i efekt braku zrozumienia, co z kolei może prowadzić do odrzucenia publikacji.

Tutaj do gry wchodzi pomoc naukowo-językowa Biolingual!

Profesjonalna pomoc naukowo-językowa Biolingual

Założyciel firmy Biolingual, Dr Dawid Chabowski, większość swojego życia spędził w Stanach Zjednoczonych. Tam studiował i pracował w szpitalach, a także laboratoriach, gdzie zdobywał swoją wiedzę naukową i językową. Lata spędzone w środowisku, które ojczyście posługuje się językiem angielskim, pozwoliły mu posiąść i zrozumieć tajniki oraz niuanse zarówno mowy potocznej, jak i również tej specjalistycznej. To właśnie na etapie studiów Dr Chabowski odkrył swoją pasję do wspierania innych w poprawnym komunikowaniu wiedzy naukowej tak, aby była ona przekazywana nie tylko w profesjonalny, ale i zrozumiały sposób. Dziś uczy i doradza w Biolingual, oferując pomoc naukowo-językową tym, którzy jej potrzebują.

Dawid Chabowski - pomoc naukowo-językowa
Dawid Chabowski, PhDZałożyciel Biolingual

Laureat nagród i wyróżnień naukowych, autor publikacji, a także prelegent na lokalnych i międzynarodowych konferencjach naukowych.

Przykłady naszych publikacji

Publikacje naukowe w języku angielskim w czasopismach naukowych