Cennik

Cennik tłumaczenia, korekty i redagowania tekstów naukowych

Przedstawiamy kalkulator cen usług językowych i stylistycznych Biolingual, gdzie znajdziesz ogólną wycenę poszczególnych elementów z naszej oferty. Zobacz sam, jak prezentuje się cennik tłumaczenia, korekty i redagowania tekstów naukowych, a także rozmów w języku angielskim, jakie oferujemy w naszej firmie.

Kalkulator cen tłumaczenia, korekty, redakcji Biolingual:

Two columns
Pionowo
Poziomo
Wybierz usługę
Podsumowanie
Nazwa Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Cennik usług językowych Biolingual — dodatkowe informacje

W Biolingual ostateczny cennik tłumaczenia, korekty i redakcji tekstów naukowych, a także rozmów po angielsku zależy od kilku istotnych czynników. Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora, żeby móc samodzielnie oszacować koszty usług językowych i stylistycznych w naszej firmie.

Ceny zawierają jedną rundę poprawkową dla tłumaczeń, a także korekty i redagowania tekstów oraz prac naukowych. W przypadku potrzeby naniesienia kolejnych poprawek, korekt czy też uzupełnień oferta uwzględnia 50% rabatu na kolejną rundę.

Wszystkie ceny tłumaczeń, korekty, redakcji, a także rozmów w języku angielskim podane w kalkulatorze są cenami netto.

Należy pamiętać, że końcowa wycena tłumaczenia lub też korekty i redagowania powstaje na podstawie indywidualnego oszacowania dopiero po zapoznaniu się z tekstem Klienta. Powyższy kalkulator cennika usług Biolingual należy traktować poglądowo, gdyż indywidualna wycena współpracy może różnić się od przedstawionych powyżej wartości. Dlatego też zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, abyśmy mogli przedstawić skrojoną na miarę ofertę naszych usług.